Aanmelden kippenworkshop

 

Waarom nemen kippen een zandbad? Wat heeft een schoon nest met lekkere eieren te maken? En hoe check je de gezondheid van een kip?
Ben je van plan om kippen te houden of ben je al in het bezit van deze gezellige huisdieren? Kom dan naar de kippenworkshop.
Een leuke, informatieve en interactieve avond voor iedereen die wat meer te weten wil komen over hobbymatig kippenhouden. Na afloop krijgt iedereen een goodiebag mee naar huis. 

Tijd workshops:
Inloop: 19:00 uur
Start workshop: 19:15 uur
Einde workshop: +/- 22:00 uur

Toegang: €15.- p.p. / €12,50 voor klantenpashouders. Tickets zijn te koop in de winkel. Woon je niet in de buurt, maar wil je toch bij de kippenworkshop aanwezig zijn? Neem dan telefonisch contact op met de winkel of stuur een e-mail en meld je aan. De betaling vindt dan achteraf plaats.

Wanneer en waar?

Drenthe    
Coevorden Dinsdag 09-04-2019  Coevorden@welkoop.com  
Marwijksoord Woensdag 29-05-2019  Marwijksoord@welkoop.com
Vries Donderdag 11-04-2019  Vries@welkoop.com
Friesland  
Heerenveen Dinsdag  26-03-2019   Heerenveen@welkoop.com
Jubbega Dinsdag  04-06-2019   Jubbege@welkoop.com
Kollum Woensdag  15-05-2019   Kollum@welkoop.com

   
Sneek Dinsdag  16-04-2019   Sneek@welkoop.com
Burgum Dinsdag  21-05-2019  Burgum@welkoop.com


 
Gelderland


Elst 
Dinsdag  24-09-2019   Elst@welkoop.com
Harderwijk  Donderdag  04-04-2019   Harderwijk@welkoop.com
Putten  Dinsdag  10-09-2019   Putten@welkoop.com
Toldijk  Donderdag  23-05-2019   Toldijk@welkoop.com
Wageningen  Woensdag  18-09-2019   Wageningen@welkoop.com
Zaltbommel  Woensdag  17-04-2019   Zaltbommel@welkoop.com
Zelhem  Woendag  12-06-2019   Zelhem@welkoop.com
Groningen     
Groningen  Woendag  17-04-2019  Groningen@welkoop.com
Leek  Woendag  08-05-2019   Leek@welkoop.com
Musselkanaal Dinsdag  07-05-2019   Musselkanaal@welkoop.com
Winsum  Woensdag  10-04-2019  Winsum@welkoop.com
Limburg     
Einighausen  Nieuwe datum  volgt            Einighausen@welkoop.com
Heythuysen  Woendag  24-04-2019   Heythuysen@welkoop.com
Noord-Brabant     
Someren  Donderdag  13-06-2019   Someren@welkoop.com
Noord-Holland    
Aalsmeer  Donderdag  05-09-2019   Aalsmeer@welkoop.com
Grootebroek  Dinsdag  28-05-2019   Grootebroek@welkoop.com
Middenbeemster  Woendag  11-09-2019   Middenbeemster@welkoop.com
Noord-Scharwoude  Dinsdag 14-05-2019   Noordscharwoude@welkoop.com
Santpoort-Noordt  Woendag  22-05-2019   Santpoort-Noordt@welkoop.com
T Rijpje  Donderdag  06-06-2019   trijpje@welkoop.com
Wormerveer  Donderdag  20-06-2019   Wormerveer@welkoop.com
Zwaagdijk-Oost  Woendag  04-09-2019   Zwaagdijkoost@welkoop.com
Overijssel     
Dalfsen  Dinsdag  03-09-2019   Dalfsen@welkoop.com
Hengelo  Woendag  05-06-2019   Hengelo@welkoop.com
Markelo  Maandag  17-06-2019   Markelo@welkoop.com
Ootmarsum  Dinsdag  02-04-2019   Ootmarsum@welkoop.com
Rijssen  Dinsdag  23-04-2019   Rijssen@welkoop.com
Staphorst  Dinsdag  11-06-2019   Staphort@welkoop.com
Utrecht     
Harmelen  Woendag  19-06-2019   Harmelen@welkoop.com
IJsselstein  Woendag  25-09-2019   IJsselstein@welkoop.com
Zuid-Holland     
Berkel en Rodenrijs  Woendag  03-04-2019   Berkelenrodenrijs@welkoop.com
s-Gravenzande  Dinsdag  17-09-2019   sgravenzande@welkoop.com
Roelofarendsveen  Woendag  27-03-2019   Roelofarendsveen@welkoop.com
Zevenhuizen  Dinsdag  19-03-2019   Zevenhuizen@welkoop.com

 

Voorwaarden workshops

Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op de workshops bij Welkoop. Voordat je je opgeeft voor een workshop is het belangrijk om deze goed door te lezen. Door je aan te melden geef je aan met de voorwaarden akkoord te gaan.


Aanmeldingen

  • Per workshop of activiteit zijn er slechts een bepaald aantal plekken beschikbaar. Zodra een workshop of activiteit vol zit, wordt de inschrijving automatisch gesloten en is het niet meer mogelijk een plek te boeken.
  • Voor de workshops is een entreeprijs van toepassing. Welkoop-klantenpashouders kunnen tegen een gereduceerd tarief deelnemen.
  • Aanmelden kan in de winkel, via de mail en telefonisch.

Afmeldingen

  • Kun je onverhoopt niet bij de workshop aanwezig zijn, meld je dan telefonisch af bij de betreffende locatie. 
  • Restitutie van de entreeprijs is niet mogelijk.

Aansprakelijkheid

  • Welkoop aanvaardt geen aansprakelijkheid voor persoonlijk letsel of schade aan eigendommen van deelnemers, noch enige aansprakelijkheid als gevolg van gebeurtenissen tijdens de workshop of activiteit.

Gerelateerde video's

9n2Nvi-vpLM

Impressie kippenworkshop

Aaa